10 تکنیک کلاه سیاه برای ضربه زدن به دستگاه لیزر سایت!

از آنجایی که اشخاص متعددی در ادامه اطلاعات موثر دستگاه لیزر و گران بها در دنیای آنلاین می‌باشند , گوگل عملکرد می کند الگوریتم های جستجوی خود را تغییر داده و آپ دیت رسانی نماید تا نتایج بهتری در اختیار خرید دستگاه لیزر قرار دهد . بیش تر بازاریابان اینترنتی از تکنیک های دستگاه لیزر برای دستیابی به رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو استعمال مینمایند . دستگاه لیزر با اینحال چنین کاری صرفا هنگامی کارساز خواهد بود که همه چیز دستگاه لیزر به درستی و به طور قانونی صورت گرفته باشد . این مسئله به این معنا است که شما باید از به فعالیت بردن تکنیک های سئوی کلاه سیاه پرهیز کنید و فقط از تکنیک های کلاه سپید دستگاه لیزر استفاده ببرید .

هر فردی با مورد ها مهم برای باصرفه سازی وبسایت خویش روبروست . مواردی همچون موادسازنده Alt و عنوان برای محتوای غیر متنی , تگ متا توضیحات , دستگاه لیزر نقشه سایت XML برای یاری به خزش گوگل در وبسایت , تگ های عنوان منحصربه‌فرد برای هر کاغذ از وب سایت بخشی از موارد مهم محسوب می‌شوند .

ابزار آنلاین ایجاد نقشه تارنما برای هر سایتی

ابزار آنلاین ساخت متا تگ

با اینحال وقتی که شما به سمت تاکتیک های پیشرفته خیس دستگاه لیزر میروید , مواقعی را مشاهده خواهید کرد که می‌تواند به ترافیک تارنما و درجه بندی آن در موتورهای جستجو زخم وارد کند . به چنین تکنیک هایی تکنیک های سئوی کلاه سیاه می‌گویند . این نوع تکنیک ها به وسیله الگوریتم های پاندا و پنگوئن گوگل شناسایی می‌شود و قادر است تارنما هایی که از این دسته تکنیک ها سود کرده اند را جریمه سازد . به‌دنبال ده آیتم از تکنیک های کلاه سیاه که می تواند به جايگاه شما آسیب وارد نماید را بیان خوا هیم کرد :